Minutele sedintelor CL Carand in anul 2014

Click pentru a vizualiza minuta sedintei din 15.01.2014.

Click pentru a vizualiza minuta sedintei din 3.02.2014.

Click pentru a vizualiza minuta sedintei din 28.03.2014.

Click pentru a vizualiza minuta sedintei din 30.04.2014.

Click pentru a vizualiza minuta sedintei din 27.06.2014.

Click pentru a vizualiza minuta sedintei din 31.07.2014.

Click pentru a vizualiza minuta sedintei din 25.09.2014.

Click pentru a vizualiza minuta sedintei din 23.10.2014.

Click pentru a vizualiza minuta sedintei din 12.12.2014.

Click pentru a vizualiza minuta sedintei din 29.12.2014.